yalcin-asansor-makina-hidrolik

Hakkımızda

2007 yılında Çorum Sanayi Sitesinde 150m2lik bir işletmede Yalçın Hidrolik – Alattin YALÇIN olarak başlayan iş hayatımız günümüze kadar uzanmaktadır. Şu anda toplam alanımız 1000m2 civarında olup halen Çorum Sanayi Sitesinde hizmet vermektedir. Yalçın Hidrolik olarak 2007 yılından günümüze dek edinmiş olduğu tecrübesiyle elektrik üretim santrallerindeki hidrolik sistemler, hidrolik yük ve insan asansörleri, elektrikli insan asansörü, özel kaldırma platfromları, paketleme sistemleri, traktör kepçe imalatı, hidrolik sistemler, hidrolik ürünler, özel amaçlı hidrolik makine üretiminde, pnömatik sistemlerde modern tezgah ve donanımla yurt içi ve yurt dışı olmak üzere sektörde müşterilerinin çözüm ortağı olmaktadır. Firmamız, müşteri ve kalite odaklı bakış açısıyla ürün çeşitliliği ve müşteri sayısını sürekli arttırmakta ve büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Müşteri odaklı yaklaşımımızla kendi sektörümüzde vazgeçilmez bir işletme anlayışını ortaya koymak. Kurumsal gelişimimizi bireysel gelişimlerle birleştirerek kalıcı ve uzun süreli iş ilişkileri kurmak.

Vizyonumuz

Sektörümüzde önümüzdeki dönemde ülkemizin adını uluslalarası pazarlarda en üstlere çıkarmak. İnsana ve topluma saygı, çevreye saygı, ürüne saygı, emeğe saygı ilkelerini hedef alarak dünyanın en kaliteli markaları arasında yer almayı hedeflemekteyiz.

Deneyim

Yılların verdiği deneyimle size en iyiyi sunuyoruz.

Sertifikalarımız

Firmamızda TSE standartlarında üretim yapmaktayız.

Anahtar Teslim

Projeden montaja anahtar teslim projeler üretiyoruz.

Profesyonel Tasarım

Profesyonel tasarımlarımızla size en iyiyi sunuyoruz.

WhatsApp chat
Tasarım